top of page

Špagato įvaldymas: savęs atradimo ir augimo kelionė

Atnaujinta: 04-18

Galvodama apie sėkmingus ankstesnius mūsų špagato workšopus, jaučiuosi kupina didžiulio dėkingumo ir džiaugsmo. Kelionė, kurią pradėjome, buvo ne tik sudėtingos jogos asanos įvaldymas, bet ir savęs atradimas, kito kūno potencialo atskleidimas ir vidinis augimas.


Špagatas arba sanskrito kalba Hanumanasana – tai poza, kuriai reikia didelio lankstumo, kantrybės ir ryžto. Mano vedami seminarai buvo sukurti siekiant nukreipti dalyvius jų unikaliais keliais į šią sudėtingą pozą. Išnagrinėjome saugius treniruočių metodus, atkreipėme dėmesį į dažniausiai pasitaikančias klaidas ir atskleidėme konkrečias kojų sritis, kurias kiekvienam žmogui reikėjo tempti, kad padarytų špagatą.Užsiėmimai buvo intensyvūs tiek fiziškai, tiek protiškai. Bet su kiekvienu prakaito lašeliu, kiekvienu iškvėpimu ir kiekvienu tempimu pastebėjome, kad vyksta pokytis – augame ne tik fizinėmis galimybėmis - tampa lankstesnis kūnas, bet ir keičiamės psichine bei emocine prasme.  Apdovanojantis jausmas matant pažangą, kai peržengiame savo ribas, buvo mūsų potencialo ir įdėtų pastangų rezultatas.


Esu labai dėkinga kiekvienam dalyviui už jų atsidavimą ir entuziazmą. Būtent jūsų kolektyvinė energija ir įsipareigojimas pavertė šiuos seminarus mokymosi ir augimo erdve. Ir atminkite, kad kiekvienas centimetras arčiau žemės yra pergalė, kurią reikia švęsti. Taigi, toliau tempkite, stenkitės ir ryškiai spindėkite jogos praktikoje ir gyvenime.


Dabar galite šią transformuojančią patirtį patiriti ir su savo draugais, bendradarbiais ar savo kolektyvu.

Jau galite užsisakyti 2 valandų trukmės ar ilgesnius Špagato workšopus savo renginiams.


Įsivaizduokite komandos formavimo renginį teambuilding kuris ne tik sustiprina santykius, bet ir skatina keisti požiūrį į judėjimą ir sveikatą bei gerovę. Mergvakarį, gimtadienio šventę kitaip. Galimybės begalinės, o nauda – didžiulė.1. Fizinė jėga ir lankstumas. Špagato treniruotės padeda pagerinti bendrą jūsų lankstumą, ypač klubų lenkiamųjų, dvigalvio ir sėdmenų srityse. Tai taip pat sustiprina giliuosius pilvo preso raumenis, suteikiant stabilumo ir pusiausvyros.

2. Ugdoma kantrybė: Kelionė link špagato moko kantrybės ir atkaklumo, nes dažniausiai špagatui įvaldyti prireikia nemažai laiko ir pasišventimo. Tai laipsniško progreso procesas, padedantis ugdyti kantrybę.

3. Dėmesys ir sąmoningumas: tempimo ir asanų laikymo procesas reikalauja susikaupimo ir skatina dėmesingumą. Tai gali pagerinti dėmesio sukoncentravimą, savęs pažinimą ir jautimą ir sumažinti streso lygį.

4. Pagerinta laikysena: Reguliarus seminaruose mokomų metodų praktikavimas gali padėti pagerinti laikyseną, palengvinti įprastas problemas, pvz., nugaros skausmus. Dažnai nugaros skausmus sugelia užtrumpėję kojų raumenys, tad tempimai puiki prevencinė priemonė.

5. Bendruomenės kūrimas: Seminaras darbo kolektyvo tarpe ar bendruomenėje gali sustiprinti santykius, pagerinti komandos dinamiką ir skatinti sveikatos bei gerovės kultūrą.

6. Asmeninis augimas: Kelionė į špagatą yra asmeniška, kupina individualių iššūkių ir savęs pažinimo.


Jogos grožis yra tas, kad ji neapsiriboja tik kilimėliu – ji persmelkia visus mūsų gyvenimo aspektus. Išmoktos pamokos, patirtas augimas ir išugdomas atsparumas yra turtas, kuris mums padeda visose gyvenimo srityse.


Taigi, jei jus domina ŠPAGATO seminarai jūsų draugų ratui, nedvejodami susisiekite su manimi per socialinius tinklus. Leiskitės į šią kelionę kartu, skleisdami jogos džiaugsmą ir jos teikiamą naudą.


Akimirkos iš vesto špagato workšopo šokių kolektyvui


Nori efektyviai tampytis špagatui namuose? Junkis prie Online Špagato programos:


137 peržiūros1 komentaras

Naujausi įrašai

Rodyti viską

1 Comment


Dalyvavau špagato workshope ir noriu pasidalinti savo atsiliepimu. Laikas su Simona visada būna labai malonus, atmosfera sukuriama jauki ir įkvepianti. 🙏 Workshope veikti tikrai yra ką net ir sportuojantiems, krūvį paskirsto visiem atitinkamai, dėl ko niekas nelieka nuskriaustas.

Šis renginys man begalo patiko, suteikė daug žinių, naudingos informacijos, tai kaip gera treniruotė su asmeniniu treneriu, tik geriau! Jau laukiu antrojo workshopo, nes tobulumui ribų nėra! 🌸🌈

Like
bottom of page