top of page

Kaip man padaryti špagatą?

Atnaujinta: 05-03

Labai dažnai gaunu klausimų kaip padaryti špagatą? Arba lankau jogą, bet nepadarau špagato, kodėl?

Štai atsakymas:

Norint pasiekti tikslą reikia kryptingai eiti link jo.Špagatas sudėtinga asana, kuriai reikia nuoseklumo, pasiryžimo ir tinkamos technikos. T.y specializuotų treniruočių.

 

Kas vyksta per jogos praktikas ir kodėl daugelis tik lankant jogą visgi nepadaro špagato?

Todėl, kad jogos (vinyasa flow) praktikų metu fokusas dedamas ne tik į tempimą, bet didžioji dauguma pratimų skirta tvirtinti visus raumenis, ypač korsažo – užtat lankant jogą (kalbu apie mano vedamą) nustoja skaudėti nugaras, pagerėja laikysena, pagerėja bendra savijauta. Taip pat jogos metu dirbama su baimėmis, kantrybe ir kitomis dorybėmis, proto ramybe, sąmoningumu – tad gyvos jogos pamokos nėra subalansuotos špagatui. Klaustumėt manęs o kas geriau, tai vienareikšmiškai  kurkas daugiau ir reikšmingiau brandinant ir auginant jus kaip asmenybę lankyti gyvas jogos pamokas.

 
Kodėl reikia namų darbų?

Bet daugeliui reikia 5 – 7 dienų judesio, ar tiek prilankysit ?? Nemanau. Tad čia jums namų darbai. Išsiaiškinkite savo silpnas vietas. Nelanksčios kojos - tampykitės špagatui, skausminga nugara – tvirtinkite raumenis, bloga laikysena –darykite daugiau laikysenos korekcinių treniruočių).


Na o špagatas tai įdomi praktika jums, kurios metu taip pat mokinatės ir prasidirbinėjat VALIĄ, ryžtą, mokinatės laikytis duoto sau pažado, skiriate sau (savo gerovei) laiką t.y. pradedate save mylėti, bet taip pat ir kryptingai tempiate tai ką reikia. O visą metodiką dėstau per workšopus, tad daugelis jau pajutote skirtumus lankant jogą ir tampantis špagatui. Be to turi būti nuosekli 4-5 kartų per savaitę tampymosi praktika.


Paruošti online produktai

1 Špagato programa – viskas nuo pradžių, dirbant nuosekliai daugelis per 1-4 mėnesius padarys špagtą;2 Špagato programa – jau turintiems pagrindus, špagatas su ja padaromas per 1 mėnesį, laikantis nurodyto plano, kada kurias treniruotes atlikti. 

Taigi duodu jums visas žinias ir metodiką, jums belieka susidraugauti su savimi ir daryti.

Pats špagatas nepasidarys, prireiks jūsų pastangų, tik nuo tavęs priklauso ar prisijungsi pire visų padarusių špagatus. 


61 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page