top of page

APIE SIMONA TERES

IMG_0744.jpg

Esu Simona, sertifikuota Yoga Alliance E-RYT 200 jogos mokytoja. Mano pažintis su joga prasidėjo tuo metu, kai gyvenime patyriau daug griūčių, netekčių ir man reikėjo būdo, kaip palaikyti, sveiką kūną, protą, jausmus ir sielą, kaip juokauju, kad neišprotėčiau sunkiausiu gyvenimo etapu.

 Joga padėjo, kai labai reikėjo ir liko, o su kasdienine praktika atsirado ir kiti dalykai gilus savęs (visų lygmenų) pajautimas, girdėjimas, ramybė, nerimo suvaldymas, kitoks gyvenimo matymas kuris nebekelia streso, net ir nutikus stresinėms situacijoms. Tuo pačiu ir kitų žmonių jautimas.

 Suvaidinusi tokią reikšmingą rolę mano gyvenime, dabar per mane keičia ir jūsų gyvenimus.

Jeigu reikėtų sakiniu apibūdinti mano vedamą vinyasa jogą, apibūdinčiau ją taip:

 

Laisva * Gyva * Išjausta Vinyasa flow JOGA

 

Mano vedama joga yra apie laisvę, visų asanų išjautimą savaip, kai nėra jokių standartų ir taisyklių, esi tik tu ir esi tam, kad padėtum sau. Mėgstu sakyti: „įsivaizduok, kad niekad nepraktikavai jogos – ir kaip dabar vestų tavo kūnas judėti, jeigu niekas nestebėtų, nevertintų, jeigu pajaustum save ir judėtum pagal prigimtinį natūralų savo ritmą.“ Savęs pajautimas ir savo baimių nugalėjimas. Įsivaizduok kaip nuostabu ir kiek vidinių pokyčių prasideda kai pokytį pajaučiate kūne. Išmokstate stovėti ant galvos - ir tai daigiau nei tik asana, jūs nugalite savo baimę, auginate pasitikėjimą savimi, ugdote kantrybę, atkaklumą. 

 

Kokios mano pamokos?

 

Turiu dvi kryptis. 1- oji skirta pradedantiems – žmones vedu savęs pajutimo keliu, kad patirtų atsipalaidavimą, kūno išlaisvėjimą, emocinio krūvio paleidimą ir pagerėjusią emocinę ir fizinę būseną.

 

2-oji kryptis – stiprios asanų klasės skirtos pažengusiems. 8 metai profesionalaus „meninės gimnastikos“ sporto ir vėlesnis jogos praktikavimas man leido išsiugdyti labai gerą kūno pajautimą ir valdymą. Įvairios advanced inversijos, stovėjimas ant rankų mano arkliukas ir aistra. Dirbant su žmonėmis lengvai sekasi jiems perduoti informaciją, kad jie taip pat greitai išmoktų sudėtingų asanų ir tai man teikia labai didelį džiaugsmą.

 

Kviečiu kurti džiaugsmą kartu.

Sportinė karjera

Mano pažintis su judesiu prasidėjo dar vaikystėje, kai atradau meninę gimnastiką. Per 8 profesionalios sportinės karjeros metų tapau ir Lietuvos meninės gimnastikos čempione. Šio sporto dėka atsirado meilė judesiui, kūno plastikai, lankstumui.

​Pasibaigus profesionaliai sportinei karjerai atradau treniruoklius, o kartu su jais ir galimybę formuoti kūną.  Šalia sporto su svoriais atradau jogą ir jos pagalba atradau naujas kūno galimybes. Ne tik didėjantis lankstumas, bet ir stiprėjantis kūnas, kurio potencialas atrodo beribis. Tilteliai, špagatai, stovėjimas ant rankų ir visa tai apjungiantis “Šokis.  Atradus flow pajutau, kad tai visa ko reikia mano kūnui, todėl likusi tik kasdieninė jogos praktika.

Išsilavinimas/ Mokymai

E-RYT200.png

2023 - "Efektyviausių kvėpavimo metodikų teorija ir praktika" D. Barkauskas

2023 - "Sąmoningas kvėpavimas" Giedrė Par 

2022 m – Dalia Beata Kasmauskaitė "Kvėpavimo Terapija"

2021 m – RYT 200 “Yoga teacher training and In-Depth studies”.

2020 m - Atletų judesių mokymo, krūvio planavimo ir treniravimo naujovės. A. Skurvydas.

2019 m - Skausmas dėl raumenų disbalanso sporte: atpažinimas ir korekcija. K. Linkus.

2019 m - Stuburo skausminiai sindromai. Korekcinės galimybės ir jų taikymas. D. Barkauskas.

2018 m -  Licencija. Treniravimo sistemos Kūno kultūros ir sporto veikla.

2011 m - Aprangos mados inžinerija KTU, Magistras

Apie: About
bottom of page