top of page

Norite NURAMINTI MINTIS ir pagerinti IMUNITETĄ? Darykite pranajamą BHRAMARI

Atnaujinta: 2023-10-27

Kvėpavimas yra galingas įrankis, kurį išmokę tinkamai valdyti, galite keisti savo gyvenimą. Galite praktikuoti sąmoningą kvėpavimą ir savo kvėpavimo sekimas didins savęs pažinimą, sąmoningumą. Galite atlikti kvėpavimo technikas – pranajamas, kuriomis galite didinti ištvermę ir atsistatymą po sporto, pagerinti miego kokybę, gerinti žarnyno darbą, prabusti ir įgauti energijos, nusiraminti, pagerinti imunitetą ir tai dar ne visi pranajamų teikiami privalumai.BHRAMRI - kvėpavimo technika, kurią pasitelkę galite vos per 1-5 min nusiraminti ir atrasti vidinę ramybę.

Šis kvėpavimas ypatingas tuo, kad jo metu sukuriame vibraciją. Tikslas yra sulėtinti iškvėpimą ir iškvepiant sukurti garsą OM. Ši vibracija stimuliuoja vagus nervą, O jis atsakingas už nusiraminimą. Tiek lėtas iškvėpimas, tiek Om garsas padės jums “persijungti” iš simpatinės į parasimpatinę nervų sistemą – kuri vadinama “ilsėkis ir virškink”. Kvėpuojant visą savo dėmesį sutelkite į sukuriamą vibraciją ir kai pakankamai ilgai stebite kvėpavimą, automatiškai dėmesio nebelaikysite mintyse ir taip nurimsite. Mintys – sukelia stresą, turbūt tai ne paslaptis, tačiau taip sunku surasti būdus kaip jas nuvyti. Esu ne kartą išbandžiusi šią pranajamą stresinėse situacijose ir patikėkit, vibracijos “stebėjimas” labai LENGVAI padeda dėmesį nukreipti nuo minčių. Todėl kitą kartą, kai būsit užvaldyti negatyvių minčių išmėginkit ją.

Šalia nusiraminimo gausite ir papildomų privalumų. Nukreiptas fokusas nuo varginančių minčių padeda susikoncentruoti, didina FOKUSĄ ir netgi gerina atmintį.


GERINA IMUNITETĄ arba gydo kai susergate.


Imunitetui didelę įtaką turi ką mes valgome, kiek sportuojame, kiek miegame ir dar viena dedamoji apie kurią ne visi žino – tai kvėpavimas. Daugelis žmonių kvėpuoja per burną ir tokiu būdu jie per daug ir per intensyviai, paviršutiniškai kvėpuoja. Mokslas yra įrodęs, kad sulėtinę kvėpavimą galime prailginti gyvenimo trukmę. Taigi yra labai svarbu kvėpuoti per nosį, tačiau dažnas žmogus to nežino. Stresinėse situacijose, širdies darbas, o kartu ir kvėpavimas padažnėja, todėl yra labai svarbu išmokti nusiraminti ir išmokti kvėpuoti mažiau, o tuo pačiu gyventi gyvenimą, su kiek įmanoma mažiau streso. Ir tai pasiekti jums padės Kvėpavimas!


Kai atliekate šią pranajamą jūs sukuriate vibraciją, kurią stenkitės nukreipti į sinusų sritį. Vibruodamas oras šioje srityje, padeda išsiskirti kur kas daugiau AZOTO OKSIDO. O jis savo ruožtu daro didelę įtaką mūsų sveikatai:

· Turi antibakterinių anti uždegiminių savybių.

• Padeda gamintis antioksidantams;

• Ir gerina imunitetą.

Todėl jeigu jaučiate, kad pradedate sirgti – darykit šią pranajamą ir stebėkit kaip greitai pasveiksit. Arba atlikit ją nuolatos ir taip pagerinsit imunitetą ir nesirgsit.


Kaip atlikti šią pranajamą dalinuosi savo YOUTUBE paskyroje, keliaukite, išmokite. Pritaikykite kasdienoje ir džiaukitės jos teikiamais privalumais.


Gyvai joga Kaune vyksta studijoje “Simona TERES’ , adresu Pramonės pr.101 ONLINE https://www.simonateres.com/online-classes

109 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page