top of page

PAKEISK kvėpavimą ir pakeisi savo realybę

Atnaujinta: 2023-11-03

Kaip gyventi ne tik harmoningą, ramų gyvenimą, bet ir būti nuovokesniam, pakeisti požiūrį į gyvenimą ir gyventi BESIMĖGAUJANT, BE STRESO ir kupiną DŽIAUGSMO gyvenimą?

Mūsų gyvenimas prasideda nuo pirmo įkvėpimo ir pasibaigia paskutiniu atodūsiu. Jis vyksta be pastangos ir yra mūsų fizinės, emocinės ir mentalinės sveikatos pagrindas. Pakitus emocinei būsenai pasikeičia kvėpavimas. Esant strese, įtampoje, nerime jis yra paviršinis, sunkus,tarytum pridusęs kaip po bėgimo, o atsipalaidavus jis tampa giluminis, takus ir harmoningas, kartais toks lengvas, tylus tarytum švelnus alsavimas.

Stresus galime šalinti išanalizavus priežastis, suvokus klaidas ir pakeitus požiūrį į tai, arba šalinti jį iš kitos pusės. T.y. PAKEISTI KVĖPAVIMĄ, o tada išnyks ir stresas.

Iš patirties galiu pasidalinti, kad nebūtina atminti visų traumų, kad jas išspręstumei. Esu patyrusi, kai pas psichologę kėdėje aptinkame traumą, bet jos išspręsti negalime, nes nėra sąmonėje tiek erdvės, kad galėčiau pasižiūrėti į situaciją iš kitos (kito žmogaus pusės) ir rasti vietos sąmonėje-suvokimui; širdyje atjautai, atleidimui ir žinoma atsiprašymui. O būtent šias erdves padėjo suskurti KVĖPAVIMAS.


Ir mano kelionėje proveržis buvo ne per rebefingo ar hyperventiliacijos – wimhofo sesijas, o per paprasto sąmoningo kvėpavimo ir pranayamų technikas. Tvirtai tikiu, kad gyventi nuolat patiriant bestresę būseną, laimę ir džiaugsmą yra įmanoma, ne tada kai prievarta išstumiamas skaudulys, o kai atsiranda toks sąmoningumas, kad kiekvienu gyvenimo pasirinkimu kuri laimę.


KAIP GYVENTI NUOLATINĖJE DŽIAUGSMO IR ATSIPALAIDAVIMO BŪSENOJE?


NUOSEKLUMAS. Esu šalininkė nuoseklių praktikų ir tvirtai tuo tikiu, kad gelbėjamės ne tada kai nutinka problema ar kai ištinka nervinė krizė ir tuomet griebiamės šiaudo (kas be ko padeda), tačiau kai nuolatos darome įdirbį, kad nervinės krizės neištiktų. Kai nuosekliai kvėpuoji pasikeičia kaip tu sąveikauji, kaip mąstai ir kaip reaguoji į gyvenimiškas situacijas ir nervinės krizės paprasčiausiai nenutinka.


Jau daugiau kaip metai kasdieną atlieku įvairias kvėpavimo (pranayamos) technikas. Ir kai klausiate manęs: “ Simona, kuo tu “kvėpuoji”, kad spinduliuoji ir perduodi ramybę ir meilę?”

– Atsakymas paprastas ir labai tiesioginis , visa keičiančios NESUDĖTINGOS KVĖPAVIMO TECHNIKOS.


Ar TAU teko girdėti, kad pakeitus kvėpavimą gali keisti savo gyvenimo KOKYBĘ ???– esu šio teiginio šalininkė. Tuo gyvenu ir tai liudiju pirmiausia savo gyvenime, o taip pat stebiu, kaip tai keičia ir jūsų gyvenimus.

KAS PASIKEITĖ PRADĖJUS KASDIEN KVĖPUOTI?


· Tapau laimingesnė – keičiasi psichika;

· NESTRESUOJU, net ir nutikus didelėms negandoms;

· Išmokau technikas, kurias naudojant labai greitai atsitapatinu nuo dirgikliu ir galiu grįžti ir jausti save čia ir dabar;

· Pastebiu savo blokus (baimes, ribojančius įsitikinimus, blokus) ir juos šalinu kvėpavimo technikų pagalba;

· Žinau, kaip per kelias minutes “Įšokti” į atsipalaidavimo ir mėgavimosi gyvenimu būseną;

· Turiu vidinį labai aiškų žinojimą kas AŠ, kur man, kaip man.

· Kaskart vis labiau plečiasi sąmonė ir ateina išmintis, situacijų matymas platesniu spektru.Taigi iš esmės ką daro kvėpavimas – tai plečia tavo sąmonę, tu pradedi viską suvokti plačiau ir iš visų pusių. Matai priežasties-pasekmės dėsnius. Atsiranda pasitikėjimas VISATA ir atsiranda vidinis tvirtas žinojimas, kad esi savo realybės kūrėjas, o tai išlaisvina ir kuria džiaugsmą. Taigi, tai kas pakeitė mano gyvenimą mokinu ir jus. Tam paruošiau 4 ciklų workshopus, kurių metu perteiksiu žinias kas veikia man.


ARTĖJANTYS KVĖPAVIMO WORKSHOPAIKVĖPAVIMO WORKSHOPŲ TEMOS


1. “RAMINANTYS kvėpavimo pratimai gyvenant STRESE, NERIME, lėkime, ĮTAMPOJE” (Lapkričio 4d.)

2. “EMOCIJŲ, ĮTAMPŲ paleidimas gyvenimo lengvumui” (Lapkričio 18d.)

3. “ENERGIJOS užtaisas. Kaip pradėti dieną, kai nėra jėgų? Kaip padidinti FOKUSĄ ir pagerinti produktyvumą darbe” (Gruodžio 2d.)

4. “Širdies atvėrimo kvėpavimai – meditacijos. Kad atsirastų erdvė ATLEISTI - PALEISTI - ATSIPRAŠYTI ir MYLĖTI” (Gruodžio 16d.)


KAS SUDARO PRAKTIKAS


1. TEORINĖS žinios apie kvėpavimo technikas, kad protas suprastų kodėl tai veikia.

2. PRAKTINĖS kvėpavimo technikos (Pranayamos).

3. Kvėpavimo meditacijos.

4. JOGA (per Širdies atvėrimo ir PALEIDIMŲ praktiką).

5. Klausimai ir Atsakymai

6. Gausite ONLINE užsiėmimų įrašus, kad technikas galėtumėte atlikti namuose patys.


NAUDA


· STRESO, NERIMO suvaldymas. Ilgalaikė nauda: Nerimo , panikų atakų nebuvimas

· Ramios mintys ir protas

· Giluminis ATSIPALAIDAVIMAS

· Organizmo detoksikacija

· Imuniteto stiprinimas

· Apetito suvaldymas

· Energijos užkūrimas ir įsiskrovimas VEIKTI

· PALEIDIMAS to ko nereikia

· Didesnis sąmoningumas – išmintis


KAINA

Vienas WORKSHOPAS 30 eur. Perkant ciklą – 100 eur.


VIETA

Gyvai. Europos pr. 72E, KAUNAS "Mr.Clay molio tinko namai" (vieta gali kisti apie ją informuoju užsiregistravusioms)

Online. Yra galimybė pajungti jus dalyvauti workshope nuotoliniu būdu.


LAIKAS

Lapkričio 4d., 18d., Gruodžio 2d., 15d. 10 – 12val


REGISTRUOTIS:


143 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page