top of page
Aerial View of Forest

Moterų savaitgalio stovykla
06.28 - 06.30

Ar jautiesi užstrigusi bėgime, darbuose, vaikų priežiūroje, rutinoje ir jauti, kad vis sunkiau atrasti laiko sau, suprasti ko norisi, o galbūt jautiesi kažkur užstrigusi ir tam kad pamatyti, kur tau toliau reikia SUSTOTI. Šis savaitgalis būtent tam, pasikrauti moteriškos energijos ir atrasti save, prisipildyti savo resurso, pailsėti. Kviečiu TAVE į savaitgalio stovyklą prie Snaigyno ežero, privačioje sodyboje, miško apsuptyje.

Šis savaitgalis tau apie tave, kad per jogos, kvėpavimo, šokio praktikas prajudintum tą energiją, kuri stovi ir neleidžia tau gyventi kitoje - geresnėje kokybėje. Savęs priėmimo, atsipalaidavimo, moteriškos energijos prisipildymo praktikos bus šios stovyklos pagrindas.

Kas laukia stovyklos metu

Joga, workšopas, pranayamos

Šokio meditacija, paleidimų meditacija

Nuogos maudynės ežere

Veganiškas maistas

Plaukimas laivu

Irklenčių turas

Pirties malonumai

Žirgų terapija

Laikas sau

Žirgų terapija

Su vedle keliausime į žirgų terapiją. Prie žirgo šiaip neprieisi, reikia išmokti pajausti, susidraugauti, pasikviesti ir gauti leidimą su juo bendrauti. Jiems leidus - galėsime juos šukuoti, girdyti, maudyti arba tiesiog glostyti. 

Nerimą patiriantiems ar stresuojantiems žmonėms, gyvūnų glostymas ir priežiūra yra viena iš geresnių terapinių priemonių tad prisiliesime ir prie to, be skubėjimo, išbūnant. Sodybos savininkė mus ir pafotografuos, nors ir yra fotografė mėgėja -tačiau kadrai įspūdingi.

Dress kodas tai dienai: 

Moteriškas, rančos stilius

(kaubojiški batai ar basomis;

baltos, smėlinės, žalsvos,

natūralios gamtos spalvų suknelės)

IMG_4963.png
IMG_4961.png

Vandens malonumai

Gamta, o ypač vanduo labai tinkanti stichija moteriškai energijai kauptis. Vanduo apvalo visas sunkias emocijas, vien jo stebėjimas veikia raminančiai, o jeigu vandenyje atliksite sąmoningas praktikas, po to jausitės kaip naujai atgimę.  

Savaitgalio metu mūsų laukia daug vandens pramogų. Darysime Irklenčių turą ir meditaciją ant jų.

Gretimais esančiame ežere plaukiosime su laivu. O manau visoms smagiausia dalis, bus nuogos maydynės ežere, mėnesienos apšvietoje.  

Nuogos maudynės mėnesienoje

Daug jogos praktikų 

Rytus pradėsime nuo prasikvėpavimų - joginių pranayamų, kad pradėtų cirkuliuoti t.y. išjudintumėme užsistovėjusią energiją. Turėsime, ne tik jogos praktikas, bet ir jogos workšopą pasirinktinai arba špagato arba stovėjimo ant galvos/dilbių. 
Taip pat laukia ir sąmoningo kvėpavimo sesija, osho šokio meditacija, ir kitos praktikos, kad ne tik atpalaiduotumėte kūną bet ir nuramintumėte emocijas, jas paleistumėte, bei nuramintumėye protą.

PROGRAMA

PENKTADIENIS

17:00 - Atvykimas, įsikūrimas

18:00 - Vakarienė

19:00 - Atidarymo ratas

20:00 - Osho šokio meditacija

21:00 - Vakaro programa

22:00 - Poilsio laikas

ŠEŠTADIENIS

7:00 - Tylos laikas

7:30 - Pranayama, joga

9:00 - Pusryčiai

10:00 - Laikas sau

11:00 - Irklenčių turas, meditacija

14: 00 - Pietūs

15:00 - Plaukimas laivu

18:00 - Vakarienė

20:00 - Pirtis, meditacija (Pirtį susirinkus mažiau žmonių keisime į kubilą)

22:00 - Poilsio laikas

SEKMADIENIS

7:00 Tylos laikas

7:30 - Kvėpavimo meditacija

8:00 - Žirgų terapija (pusryčių piknikas)

11:00 - Workšopas (špagato/inversijų)

13:00 Laikas sau

14:00 - Pietūs

15:00 - Išvykimas

*Veiklų laikas gali keistis

Apgyvendinimas ir vieta

Sodyba įsikūrusi miškų apsuptyje prie Snaigyno ežero, privačioje teritorijoje. Patirsite visišką gamtos prieglobstį - miegosime PALAPINĖSE, naudosimės lauko tualetu. Yra pagrindinis namas, kur norinčios galės nakvoti jame, tačiau miegamos vietos įkurtos namelio pastogėje (be papildomo mokesčio) - tai ne privatūs kambariai. 

Esant poreikiui, šalia sodybos yra privatūs nameliai, kuriuose paros nakvynės kaina 150 eur - 2 žmonėms, tad norintys kreipkitės ir rezervuosiu vietą iš anksčiau. 

IMG_4910.jpg
IMG_4912.jpg
IMG_4914.jpg

Data

Stovykla vyksta Birželio 28-30 d.

Vieta

Veisiejai, sodyba prie Snaigyno ežero, tikslios koordinatės atsiunčiamos užsiregistravus.

Kaina

Stovykla gyvenant palapinėse ar palėpėje kainuoja 225 eur.

Norinčioms prabangios nakvynės:

Gyvenant nameliuose + 150 eur para (dviems asmenims), Nameliai yra sodyboje šalimais.

Registracija

Registracijai patvirtinti reikia atlikti  110 eur avansinį pamokėjimą. Likusią sumą pervesti iki renginio pradžios arba atsiskaityti atvykus. Rezervacijos mokestis negrąžinamas, į savo vietą galite surasti jus pakeisiantį žmogų. 

Kas gali dalyvauti?

Moterys nesvarbu praktikuojančios jogą ar ne. Jūs pateksite į saugią erdvę, kur moteriškoje bendrijoje patirsite giluminį atsipalaidavimą, poilsį ir savęs pažinimą.

Moterų savaitgalio stovykla Birželio 28-30
Moterų savaitgalio stovykla Birželio 28-30
IKI RENGINIO LIKO 7 D.
Jun 28, 2024, 5:00 PM
Veisiejai

Jūratė

Dalyvavau praeitą vasarą tavo organizuotoje stovykloje,nuostabi vieta ant ežero kranto,aplink pušynai ir laikas moterų bendrijoje,su pokalbiais,jogos praktikom,meditacijom🧘🏻‍♀️nuostabios fotosesijos📸masažai,baltasis piknikas,buvo visko tiek daug ,jog jaučiausi lyg buvus ten savaitę😊tiesiog viskam dar norėjosi laiko ,nepraleisiu ir šios stovyklos🤗žymiuosi kalendoriui ir laukiu 🤸‍♂️

Dovilė

Moterų stovykloje praleistas laikas tikra dovana ir kūnui ir sielai ir protui.  Nuostabios gamtos apsuptyje laikas bendrystėje, moterų rate, praktikos (joga,piešimo terapija), maudynės, pirtis, masažas, fotosesija, piknikas ir dar daug, net nenupasakojamų emocijų, patirčių... Bei dar ir pažintys su nuostabiom merginom apdovanojo ir praturtino ne tik tą puikų savaitgalį, o ir grįžus ilgam po stovyklos. Tad verta pasidovanoti sau poilsį, gerą laiką 100%. Ačiū Simona už iniciatyvas. 

Stovyklos'23 momentai