top of page

Sat, Aug 26

|

Kauno marios, Lietuva

JOGOS / KVĖPAVIMO/ MENO TERAPIJA

Kviečiu į atpalaiduojančią kvėpavimo, jogos, piešimo praktiką paleidimui minčių, rūpesčių, TO - kas atitarnavo ir nebėra naudinga.

Registration is closed
See other events
 JOGOS / KVĖPAVIMO/ MENO   TERAPIJA
 JOGOS / KVĖPAVIMO/ MENO   TERAPIJA

Laikas ir vieta

Aug 26, 2023, 12:00 PM – 2:30 PM

Kauno marios, Lietuva

Apie renginį

Kviečiu į atpalaiduojančią kvėpavimo, jogos, piešimo praktiką paleidimui minčių, rūpesčių, TO - kas atitarnavo ir nebėra naudinga.

Susitikimą pradėsime nuo pranajamos = kvėpavimo technikos, kuri atpalaiduos, nuramins protą, leis pasinerti į kūno pojūčius, kad išjaustumėte kas juose sėdi ir su kuriomis įtampomis ir emocijomis esame pasiruošę atsisveikinti.

Per jogą, keliausime į klubų atpalaidavimo/ atvėrimo patirtį, kur tiesiogiai prisiliesime prie emocinių tūrių. Klubuose nusėda visi neišjausti emociniai išgyvenimai, o tai kas neišjausta t.y. nepaleista, neleidžia judėti į naujas kokybes. Per specialiai sudėliotas jogos asanų sekas iškvėpuosime nemalonius fizinius pojūčius. Ir pajausim ar pamatysim tai, kas tenais glūdi.

O tuomet leisimės į kūrybą! Išpiešime tai, ką busime suvokę, prieš tai buvusiomis praktikomis, pamatę savo blokus ar baimes, juos išpiešime. Naudosime viską ką rasime gamtoje: šakeles, akmenukus, smėlį panaudosim įspaudams drobėje. Nereikia mokėti piešti, nes atsiribosime nuo įtampos kad turime piešti atitinkant kažkokį standartą, o tiesiog kursime ir ant drobės išliesime autentišką kūrybą, teptuku, mentele, o gal ir pirštais.

Terapiją užbaigsim uždarymo ratu ir pasidalinimu, įžvalgomis, patirtimi, išgyvenimais, kad po terapijos iškeliautumėte paleidę sunkumo sluoksnius ir susitikę su savo autentiškumu ar lengvesne, harmoningesne savo versija.

Renginį vesiu aš, Simona Teres.

KUR?

Jaukioje vietoje ant Kauno marių šlaito, kur susijungia vanduo, kopos, smėlis ir dangus – vidines ugnis atsinešite jūs.

Jeigu oras bus nepalankus  - jaukioje BALI vibe studijoje (Tikslią vietą informuosiu užsiregistravus)

Kada?

Rugpjūčio 26d. šeštadienį nuo 12 val. Truksime apie 3 val.

Ką atsinešti?

Jogos kilimėlį, pleduką, vandens, patogią šiltą aprangą, Intenciją (su kuo norite atsisveikinti)

Kaina?

30 eur, Rezervacijos mokestis 10 eur

Registruokitės asmenine žinute.

Bendrinti šį renginį

bottom of page