top of page

"Zen in Motion" Stovėjimo ant galvos workšopas su fotosesija

Atnaujinta: 02-21

Pasiruoškite apversti savo pasaulį aukštyn kojomis, pačiu smagiausiu būdu! Džiaugiuosi galėdama pranešti apie artėjantį "stovėjimo ant galvos" workšopą. Subrandintas renginys tinkamas visų lygių jogos entuziastams ir ne tik. Jeigu niekada nebandei stovėti ant galvos - bus proga išmokti, o jeigu jau moki paprastai stovėti ant galvos, yra begalės variacijų kurių mokinsimės per renginį. Ir viską ką išmoksite - įamžinsime įspūdingoje fotosesijoje. Ar gali būti smagesnis patyrimas?MOKYMŲ DALIS


Stovėjimo ant galvos workšopo metu mokinsimės įsvirimo technikos, suvokti dubens padėtį erdvėje, pakėlimo technikų, ir įvairių stovėjimo ant galvos variacijų. Nes tai ne tik statiška stovėsena, bet ir įvairios smagios variacijos, kurias atliekant praturtinsi savo kasdienines treniruotes. Per savo mokymo praktiką, esu išmokinusi stovėti ant galvos šimtus žmonių ir tai viena iš lengviausių asanų, kurias man pavyksta išmokinti jau per pirmąjį workšopą. Ko reikia, kad tai pavyktų??? Jeigu esi sportuojantis ir jauti savo kūną - parinkus tau tinkamą techniką išmoksi atsistoti ant galvos ir tu. Na o jeigu nesi sportuojantis - tuomet sužinosi kokius pratimus daryti, kad sustiprintum pečių lanką ir presą ir kad tikslingai judėtum link stovėsenos ir kai tam ateis metas - atsistotum ant galvos ir galėtum balansuoti. Na o jeigu tau trūksta žinių, kodėl stovėjimas ant galvos turėtų būti tavo kasdieninė praktika, skaityk šį straipsnį. Noriu informuoti, kad negalima šiame workšope dalyvauti tiems, kas kaklinėje dalyje turi išvaržą.


FOTOSESIJOS DALIS


Po įtraukiančios praktikos lauks renginio kulminacija - fotosesija. Dauguma dalyvavusių išmoks stovėti ant galvos jau po valandos workšopo, jums telieka pasitikėti ir atsiduoti. Pagal dalyvaujančių fizinį pasirengimą aš paruošiu ir nuotraukų išdėstymą. Tad jeigu pokolkas TAU ir nepavyksta padaryti įmantrių dalykų, nenusimink. Anksčiau organizuotose fotosesijose sugalvodavau merginoms pozicijų kurios visoms padaromos ir atrodo labai gražiai. Kurti grožiui - daug nereikia, tad visus organizacinius reikalus palik man. Jus fotografuos profesionali fotografė, realu tikėtis 5 grupinių nuotraukų. Na o jeigu norinčių bus daugiau bus ir mergina kuri filmuos užsiėmimą ir sukurs reels. Čia keletas kadrų iš mano organizuotos fotosesijos tau pajausti ar tu nori būti tokio grožio kūrimo dalimi.RENGINIO IŠSKIRTINUMAS


Šis susibūrimas bus ne tik jogos renginys, bet ir galimybė dalyviams įvaldyti šią inversiją, išreikšti savo vidinę jėgą ir ugdyti gilesnį pasitikėjimą savimi, nugalėti savo baimes. Joga yra kur kas daugiau nei tik kūno treniravimas - tai ir vidinės transformacijos, jeigu tik isisąmoninsite. Tokių asanų mokinimasis atneša vidinį augimą, baimių ar nepasitikėjimo nusisluoksniavimą ir savo vidinio grožio, pusiausvyros išsiskleidimą. Mes simboliškai įamžinsime ir sustiprinsime tai kurdamos meną ir užfiksuodamos visą grožį nuotraukose. Štai šios fotosesijos MOOD BOARD:
APRANGA CAPSULE moves by AGNE GILYTĖ


Su džiugesiu pranešu, kad jus rengs Capsule moves, Agnės Gilytės kurta sportinė apranga . Tad nesirūpinkite kuo apsirengti, jausitės patogiai, judesiai nebus suvaržyti ir visos kartu sukursimia darnią visumą.

Kad spėtume iki fotosesijos gauti drabužius, registruotis galima iki 03.08 dienos. Tad jeigu nori dalyvauti - nedelsk, po registracijos parašyk man savo viršaus ir apačios dydžius. Aprangą apžiūrėti gali čia: Capsule Moves


KUO TAU REIKIA PASIRŪPINTI?


  • Rezervuotis laiką (nes pinigai už renginį negražinami), drabužiai bus užsakyti tavo dydžio.

  • Atsinešti jogos kilimėlį. Jeigu jo neturi, iš anksto informuok mane)

  • Pasidaryk pati lengvą makiažą (veido beveik nesimatys)

  • Šukuosena - švariai išplauti plaukai, surišti kaip tau patogu.


DOVANOS TAU


Kiekviena gausite SPA CEYLON FRANKINSENSE - aromatinius maišelius jog tas aromatas pauosčius prieš praktiką, padėtų nurimti, atsipalaiduoti, giliai susibalansuoti ir keliauti į nuostabią stovėjimo žemyn galva praktiką.


RENGINIO DATA IR VIETA


Kovo 16d. (šeštadienį) nuo 10:30 - 12:30 val;

Registruotis galima iki 03.08

Renginys vyks šviesioje fotostudijoje COZY Studio.

Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus renginys gali trukti nuo 2 val iki 2,5 val. Apie renginio trukmę informuosiu užsiregistravusias atskira žinute.


157 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentários


bottom of page