top of page

Rytas pasitinkant saulę su joga ir plaukimu ant SUP

Atnaujinta: 06-07


Kad atsiribotum nuo kasdienos rūpesčių, pailsėtum, pasikrautum šviežios harmoningos energijos ateinantiems darbams nereikia pabėgti nuo rutinos ir savaitę atostogauti. Visišką persikrovimą gali patirti ir per - apytiksliai 3 valandas.


Ko tau reikia, kad atsistatytum savo energijos resursą? Kokybiškai pabūti gamtoje, ramybėje, tyloje, patyrime. Kviečiu darbo dieną pradėti kitaip - pasikrovus energijos iš gamtos, vandens, sustojus ir nurimus. Pamatysi kaip ryte taip praleistos kelios valandos pripildys tave energijos ir gebėsi be įsitempimo ir su dideliu našumu užbaigti darbingą ir sėkmingą darbo savaitę.


Tavęs laukia:


JOGA

Ant kranto, prieš išplaukiant, atliksime standartinį saulės pasveikinimą, tinka ir nepraktikavusiems ir jau pažengusiems. Adaptacijas papasakosiu visiems. Ko gero jau daugelis pajutę kaip toks paprastas pratimas efektyviai prajudina visas kūno įtampas. Prasimankštinsite ir sušilsite ir būsite pasiruošę keliauti į kitą etapą.Meditacija ant SUP

Plauksime su irklentėmis (SUP) ir jeigu tu niekada neplaukei, nesibaimint turime tau pasiūlyti jogai skirtų plačių ir labai stabilių irklenčių, galima plaukti ir klūpint ir atsisėdus tai visai nesudėtinga. Nedarysime jogos ant SUP - nebent norėtumėte, parodysiu pratimų. O ką darysime tai prisipratinę prie vandens tėkmės ir pajutę plūduriavimą atliksime meditaciją - vesiu jus per 5 pojūčius, kad visiškai pajaustumėte save tame momente. Po šio potyrio - visiškai nuraminsite savo protą - tad mentalinis poilsis garantuotas.


Plaukimas SUP

Po meditacijos, liks mėgautis bundančios gamtos vaizdais, plaukiant Lampėdžiu. Susiliesime su rūku, jausime vandenį, orą, girdėsime per 50 skirtingų paukščių čiulbesių. Per dvi valandas kitaip pažinsi lampėdžių karjerą ir SAVE, savo atsipalaidavusią, pailsėjusią, laimingą versiją.Arbata/ kava/ pokalbiai

Po maždaug 2- 2,5 val Atplaukus mus pasitiks šildanti arbata ar kiti karšti gėrimai. Pasidalinsime patirtimi, pasikalbėsime aktualiomis temomis. ir pasikrovę energijos keliausime į darbus.


KADA renkamės?

Trečiadienį 5:30 - pasiplanuokite apie 3 val priklausomai nuo to kaip norėsite jūs. Baigsime apie 8:30 - 9 val


KUR?

Lampėdžių karjeras - tikslią vietą parašysiu užsiregistravusiems.


KĄ su savimi turėti?

Jogos kilimėlį;

Sportinę, judesių nevaržančią aprangą.

P.s. Esant vėsesniems orams, mums parūpins hydro kostiumus, tad pergyventi dėl oro neverta.


KAINA?

55 eur iš anksto užsiregistyravus, 60 eur likus savaitei iki renginio pradžios.


IŠSAMUS RENGINIO APRAŠYMAS ir būsimi renginiai

112 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page