top of page

ŠPAGATAS - pasiekiamas kiekvienam

Atnaujinta: 02-27


Viskas gyvenime yra pasiekiama tik viskas priklauso nuo tikslo išsikėlimo, nuoseklumo, kantrybės ir pasišventimo. Tad noriu paskatinti kiekvieną tampytis, nes tai gali kiekvienas - tik klausimas ar einant link jo - nepalūši. Aš į jogą ir visų asanų mokinimąsi žiūriu kaip į pamokas, kai kuriuos joga mokins :


  • nuoseklumo ir įpročių turėjimo svarbos - ar pasišvęsi nuosekliai judėti nors ir mažais žingsniais link tikslo;

  • kantrybės pamoka - ar užteks kantrybės, kad neperspaustumėte savęs, kad išmoktumėte jausti save ir savęs nesusižalotumėte;

  • mokins ar nemeluojate ir neišduodate savęs - jeigu pasakiau sau, tai kiek vertas mano pačio sau duotas pažadas ar aš jį tęsėsiu ar save pamesiu;

  • mokins suvokti, kad ne rezultatas svarbiausia - o mokins išmokti pasidžiaugti procesu.


Taigi kaip viskas gyvenime taip ir špagatas išeis tuomet kai išmoksite tam tikras jums skirtas pamokas.


KOKIE RIBOJANTYS ĮSITIKINIMAI TRUKDO?


Aš tam per sena/-as.

Na amžius niekam nėra kliūtis, neskubėkite savęs nurašyti anksčiau laiko. Taip patirtys jau gali būti labiau sukaustę kūną, tačiau tai nėra stabdantis veiksnys. Žinote posakį - esi jaunas kol esi lankstus. Tai kviečiu juo ir vadovautis. Kūnas gali vėl būti toks lankstus koks buvo, arba tapti lankstesnis jeigu niekada nebuvo, tačiau reikės įdėti daugiau pastangų ir skirti tam laiko. Kasdieniniai tempimai pralanksto kiekvieną, net ir labai užstingusį kūną, kombinuojant su kvėpavimais - rezultatas dar geresnis. Tad jeigu jau kirba mintis, kad nori, tiesiog pradėk!


Aš esu visiškai nelankstus/-i kaip medinis/-ė


Visiškai nesvarbu ar esate nelankstus ar lankstus. Kai kurių žmonių sausgyslės, raumenys turi daugiau kolageno ir jie prigimtinai yra lankstesni, tiems žmonėms špagatas pavyks daug greičiau (buvo variantų kai atsisėsdavo į špagatą jau po pirmos treniruotės), tačiau ir tiems kurie turi tvirtesnį kūno sudėjimą taip pat viskas įmanoma. Galiu pradžiuginti, kad tokie žmonės galės padaryti dar sudėtingesnes ir įdomesnes asanas, kur reikia ir lankstumo ir jėgos. Tad žinant savo pranašumą - manau motyvacija bus dvigubai didesnė. Ir dar vienas privalumas- tai tampantis jūs sveikatinate kūną. Minkštinate jungiamąjį audinį, beto tempiant išsiskiria sinovinis skystis, kuris sutepa sąnarius - tad tempdami ne tik tampate lankstesni, jaučiatės geriau, atsipalaiduojate, bet ir turite sveiką ir gerai funkcionuojantį kūną.


Tampausi, bet špagato nepadarau


Kaip jau daugelis sužinojo per mano vestas pamokas ir workshopus, kiekvienam reikia atlikti skirtingus pratimus, tad tai kas veikė draugei, jums gali ir neveikti. Atrodo paradoksas, tačiau turėjau atvejų, kai atvėrus klubus - atsisėdo į špagatą, tad būtinai pasikonsultuokite su specialistu, kuriuos pratimus, jums reikia atlikti, kaip dažnai - kad kelionė iki špagato būtų saugi, veiksminga, ir tokio laikotarpio kuris bus harmoningiausias jums.

Kad padarytumėt špagatą, turite atlikti tam skirtus specialius pratimus, gerą apšilimą, išsiaiškinti kurioms dalims skirti daugiau dėmesio ir tempti t.y špagatą laikyti ilgai ir būtina sąlyga - tą daryti be skausmo o su malonumu.


Nori tikslingai tampytis špagatui namuose? Štai čia rasi Online špagato programą:


Na o čia keletas akimirkų iš špagato workšopo, kur merginos jau po vieno susitikimo džiaugėsi pastebimais rezultatais. Tad kiekvienai linkiu saugios, smagios ir prasmingos kelionės špagato link.


Nori ir tu sužinoti ką ir kaip daryti, kad padaryti špagatą? Atvyk į būsimus workšopus. Tai 2 valandų trukmės renginiai, kurio metu sužinosi daug informacijos ir pritaikysi ją tampantis špagatui.Nori Savo šventei ar kolektyvui užsakyti špagato workšopą? Parašyk man per Instagram ar Facebook.
186 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentarios


bottom of page