top of page
Group Yoga

Jogos + SUP
Rytmetis

Daugelį rytų gali pradėti įprastai, nubusti ir pasidarius įprastus ryto ritualus nueiti į darbą, turėti tokią pat dieną atrodo be jokio polekio, ugnelės, džiaugsmo.

O kas jeigu įsineštum į kasdieną jausmo, kad tavo rytas gali būti ypatingas ir sakytum gera gyventi? 

Geras gyvenimas ir gera savijauta prasideda tada kai tu gyveni pagal tris esminius principus. 
1-pasirūpini savo kūnu (sąmoningas judesys, joga)

2 - pasirūpini savo protu - MEDITACIJA

3- veikimas ne automatu, o sąmoningai (bet kokia veikla daroma sąmoningai gali tapti ypatinga)

To mes mokinamės per šį rytmečio patyrimą, kai paprastas plaukimas irklentėmis, su draugija tampa prasmingu, išjaustu patyrimu. Ir po tokio rytmečio pasikrausi tiek resurso ir pasigražinsi tiek jautimo, kad net paprasti dienos darbai taps kaip variklis, kaip džiaugsmo šaltinis. Kurk kasdieną tokią kurioje galėtum sakyti gyvenu, dirbu ir poilsiauju, o ne dirbu kad galėčiau poilsiauti.

Kas laukia pradėjus rytą 5:30
JOGA

IMG_5391.heic
IMG_5385.heic
IMG_5470.png

Ne veltui jogai pradeda rytą nuo saulės pasveikinimo. Juk tai, kad atėjo rytas jau yra ypatinga, tu nubudai, esi gyvas ir gali gyventi šį gyvenimą, vien dėl to verta padėkoti ir pasveikinti dieną ir kylančią saulę. 

Patikėk, pajausti ryto rasą, rūką ant savo kūno, kvėpuoti bundančios gamtos kvapu ir pradėjus daryti jogą, kai ryto saulės spinduliai pamažu pradeda glostyti tavo veidą yra tas potyris, kurio tu esi išsiilgęs.

morning goup yoga sun sallutation by the lake.jpg

Vandens meditacija

Kad plaukimas nebūtų tik plaukimu, įprasminsime tai. Juk lėkti galime visur, o koks patyrimas ateina kai sustojame ir įsijaučiame į vandens elentą, į tai kaip jis apvalo, koks jo raminantis poveikis.

Susiliejus su vandeniu atliksime vandens meditaciją. Jeigu jūs žmogus kurio protas itin aktyvus, kai nuolatos sukasi mintys, gromuliuojate, arba tiesiog atėjo metas apsivalyti nuo kažko kas jums neduoda ramybės, būtent tais momentais pravartu rinktis vandenį ir buvimą šalia jo, praktikas jame ar šalia jo.

IMG_5471.png

Plaukimas Irklentėmis SUP

Po meditacijos, liks mėgautis bundančios gamtos vaizdais, saulės šiluma, plaukiant Lampėdžiu. Susiliesime su rūku, jausime vandenį, orą, girdėsime per 50 skirtingų paukščių čiulbesių. Per dvi valandas kitaip pažinsi lampėdžių karjerą ir SAVE, savo atsipalaidavusią, pailsėjusią, laimingą versiją.

IMG_5472.png
IMG_5393.heic
IMG_4756.jpg
IMG_4758.jpg
IMG_5406.heic
IMG_5473.png

Pusryčiai, kava/arbata, pokalbiai

Po maždaug 2,5 val Atplaukus mus pasitiks šildanti kava/arbata ir pusryčiai. Pasidalinsime patirtimi, pasikalbėsime aktualiomis temomis. ir pasikrovę energijos keliausime į darbus. Kas gali pasidaryti ilgesnį rytą kviečiu neskubėti ir pasilikti laiko, wake parke galite pabūti ilgėliau ir turėti ilgesnį rytą, išsimaudyti, neskubėti. 

IMG_5414.heic
IMG_4759.jpg
IMG_5474.png

KADA?

Renkamės 5:30 , renginys baigsis apie 8:30 - 9 val.

KUR?

Lampėdžiuose "Wake Up" parke (tikslią vietą atsiunčiu užsiregistravusiems)

KAINA?

Iš anksto užsiregistravus 55 eur, vėliau 60 eur. Registracijai patvirtinti atlikti pavedimu 25 eur depozitą, jis negrąžinamas. Negalint dalyvauti, galite į savo vietą surasti jus pakeisiantį žmogų. 

KUR REGISTRUOTIS?

Spauskite ant žemiau esančių renginių, RSVP ir aš su jumis susisieksiu, galite rašyti ir per socialinius tinklus.

ORAI?

Esant vėsesniems orams, duodami hydrokostiumai. Renginys neįvyksta jeigu numatytą dieną būtų liūtys ir tikrai prastos oro sąlygos, tokiu būdu pinigai grąžinami arba jūsų registracija perkeliama į vėliau vyksiančius renginius. 

IMG_5453.png

Atsiliepimai

Jei norisi skirti laiko sau, patyrinėti save, įsiklausyti, sustoti nuo bėgimo, rekomenduoju kiekvienam sudalyvauti JOGA+SUP , kad ir iš smalsumo. Aš labai džiaugiuosi, kad ryžausi, kaip nuostabu išlipti iš komforto zonos. Kiek mes daug praleidžiame ilgai miegodami. Pamatyti tą bundančią gamtą, kylančią saulę, rūką virš vandens, paukščių čiulbėjimą ir tuo pačiu tylą tai yra dovana. Kaip gera buvo mėgautis tuo ir viską sugerti į save. Esu be galo dėkinga už nuostabų nuotykį, už energiją kurią Tu duodi ir tu esi dovana. Ir už nuostabią pabaigą, kurią vainikavo spalvoti pusryčiai ir kava. 

Būsimi renginiai

 • 07.03 Rytas pasitinkant saulę su joga ir plaukimu ant SUP
  07.03 Rytas pasitinkant saulę su joga ir plaukimu ant SUP
  Wed, Jul 03
  Kaunas
  Jul 03, 2024, 5:30 PM – 8:00 PM
  Kaunas, Lampėdžių paplūdimys, 47168 Kaunas, Lietuva
  Jul 03, 2024, 5:30 PM – 8:00 PM
  Kaunas, Lampėdžių paplūdimys, 47168 Kaunas, Lietuva
  Pradėti rytmetį kitaip
bottom of page